Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Obchodné podmienky Dodacie podmienky

Dodacie podmienky

Dodacie podmienky


Váš tovar zasielame v čo najkratšom možnom termíne. TOVAR KTORÝ JE SKLADOM je zasielaný do 24 - 48 hodín od objednaniaTOVAR NA EXTERNOM SKLADE dodávame do 10-14 dní od objednania.

V prípade objednávky cez voľný deň, je tovar expedovaný v prvý pracovný deň od objednania.  Odporúčame do poznámky na objednávke uviesť termín oslavy

Objednaný tovar bude zaslaný kuriérom UPS na meno a adresu objednávajúceho v rámci Slovenskej Republiky. Kuriér Vám zašle sms deň vopred pred doručením zásielky.

 

Kupujúci bude telefonicky alebo mailom informovaný o najbližšom možnom termíne dodania. Pokiaľ kupujúci nebude s dátumom dodania súhlasiť, môže od zmluvy odstúpiť. Odstúpenie od kúpy však musí byť predávajúcemu oznámené.

 

Tovar je dodávaný s využitím služieb tretích subjektov (kuriérska spoločnosť), alebo vlastnými prostriedkami, resp. na základe dohody s kupujúcim. Konkrétny spôsob dodania si zvolíte pri vyplňovaní objednávky. Dodanie tovaru je uskutočňované jeho odovzdaním kupujúcemu, prípadne pošte, alebo prvému dopravcovi na prepravu ku kupujúcemu. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Dodávky tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a prepravných možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne, obvykle do 1-14 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky .

Doba pre dodanie tovaru môže byť vo výnimočných prípadoch dlhšia, po osobitnom dohodnutí  a schválení oboch strán.

Tovar bude dodaný kupujúcemu v bežných obaloch, s výnimkou prípadov ak z povahy tovaru, alebo na základe dohody vyplývajú špeciálne požiadavky. Súčasťou dodávky nie je inštalácia predmetu plnenia.
Pri prevzatí tovaru si vždy pred kuriérom skontrolujte obsah tovaru. Tovar a obal nesmie byť poškodený, nesmie v ňom chýbať dodávané príslušenstvo. Pokiaľ sa naskytne takáto skutočnosť, vždy napíšte zápis o poškodení zásielky s kuriérom a oznámte nám, že tovar Vám bol doručený poškodený.